Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

                                                                          
 

Брижник Оксана Григорівна,   вчитель Карлівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №3 
У 2001 році закінчила Харківський державний педагогічний університет за спеціальністю "Педагогіка та методика середньої освіти. Німецька мова з правом викладання англійської мови".
Стаж роботи: 15 років.
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст І категорії.
Проблема (тема), над якою працюю: Принцип ігрофікації як засіб формування іншомовної компетенції.
Інноваційні форми роботи та технології, що використовую у роботі: проектні технології, особистісно орієнтоване навчання, інтерактивне навчання, інформаційно-комунікаційні технології.

 Моє життєве кредо:" If you are not bored by life, and your primary motto is enthusiasm and if you like your friends, family around you, it all translates into your life energy. That's what keeps the creativity alive."

  Власний особистісний  і педагогічний портрет
   Є у нашому житті вічні святині і одна з них-робота. Робота не тільки в ім’я   кар’єри чи власного добробуту, а в ім’я роботи. Так, так ,вона сама святість, її  Величність. Як справжня коронована особа вона вимоглива  і щедра на винагороди. Робота іноді потреба, а іноді  важка мука, але поза нею немає тебе, немає нічого…
   Питання ким стати ніколи не стояло переді мною, бо все моє дитинство пронизане неповторним шурхотом сторінок дитячих зошитів, а на кінчиках пальців, стомлених маминих рук, завжди  затишно вмощувалися  якісь мікроскопічні часточки шкільної крейди. Часто пригадую схилену над дитячими роботами ніжну матусину постать, яка  зосереджено правила нерозбірливі літери, і час від часу ніби оживала зі словами: «Ну як таке можна було написати?!» Тепер, пропрацювавши майже 15 років, я розумію скільки відчаю було в тому реченні, бо, встаючи  вранці писати конспекти, ти несвідомо очікуєш винагороди за свою працю, бодай найменшої, бодай  вірно виконаних завдань, чи грамотно  написаного твору. А вже коли почуєш фразу « My favourite subject is English!»,одразу мов  і не було втоми. І знову рій  креативу  в голові, і хочеться спробувати щось новеньке, щось знайти в великій мережі чи зайгеміфікуватися . Одне речення, один вдячний погляд, один випускник , який вступив на іноземну філологію, - і ось вони-крила!!! 
 І знову тобі зранку дзвінке  «Good morning , dear teacher!»нагадує, що  ти маєш всього 45 хвилин,  щоб відкрити перед допитливими оченятами аспекти з різних сфер життя народу з великою культурною спадщиною, поєднуючи знання мови та літератури, частково географії, історії, країнознавства, музики та основ здоров`я. 45 хвилин , щоб закохати в  мову ,щоб зламати стереотип, що  англійська- це важко, щоб довести  наскільки це цікаво, щоб знайти  щось яскраве для кожного. Іноді мене здається, що немає іншого мірила часу , лише оці 45 хвилин, а кожен рік життя ділиться на семестри ,а успіх вимірюється кількістю випускників, які  прийшли на вечір зустрічі саме до тебе поділитися своїми досягненнями і сказати магічну фразу : « А пам’ятаєте колись на уроці..?»»
      Чи можу  я вважати себе щасливою? Напевне так…. Для мене дуже близький вираз « важке щастя ». Буває,  що мрієш про щось , досягаєш  поставленої мети , але виявляється , що це або вже не потрібно, або не актуальне . Буває ... Не сумую, вмикаю непереборний оптимізм і продовжую віддавати всю себе роботі, бо інакше не можна, не вмію  та й не хочу. Бо з гордістю можу сказати :Я-Учитель!

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites